Restauracja zyskała nowy blask. Wystrój został zaaranżowany w nowoczesnym designie, kładącym nacisk na kolory czarny i biały, z akcentami regionu limanowskiego (na ścianach oprócz dużych aktualnych zdjęć Limanowej znajduje się galeria zdjęć historycznych regionu).
 
Do restauracji prowadzi osobne wejście, szatnie i toalety są już tylko dla dyspozycji Konsumentów (wcześniej były one do dyspozycji także gości LDK). Obecnie mieści do 180 osób. W górnej części restauracji znajduje się kącik dla dzieci, a także pomieszczenie dla matek karmiących. Na dole pozostała sala taneczna, która zyskała nową odsłonę. Zmieniło się także całe zaplecze kuchenne.
 
W restauracji Siwy Brzeg oprócz wystroju zmienia się także menu, ale dotychczasowi Konsumenci będą mogli korzystać z menu tradycyjnego, które znane jest im od wielu lat.
 
Restauracja udostępniła wcześniej dowozy posiłków, które odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10. do 17. Można je zamawiać pod nr tel 18-337-38-78 lub 510-207-544. Prowadzi również usługi cateringowe na zamówienie.
 
- Zapraszamy i z miłą chęcią oczekujemy na sugestie naszych Konsumentów, na których po otwarciu czekają niespodzianki i upominki - mówi Sławomir Kalisz, właściciel restauracji, który prowadzi ją w Limanowej od samego początku, czyli już 27 lat. W tym czasie nigdy nie zmienił jej nazwy, a także lokalizacji.