"Siwy Brzeg" to największa w promieniu 20 km, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju restauracja regionalna znajdująca się w Limanowej.

Restauracja "Siwy Brzeg" istnieje od 1995 roku, cechuje ją m.in. kuchnia staropolska. Wszystkie potrawy nasi kucharze przygotowują według starych, regionalnych przepisów. W przytulnych wnętrzach, wśród pięknych kwiatów, mogą Państwo delektować się wykwintnymi daniami. Znakomite dopełnienie każdego posiłku stanowić będą starannie wyselekcjonowane wina oraz wysokogatunkowe alkohole. Restauracja "Siwy Brzeg" mogąca pomieścić łącznie 300 osób to miejsce uniwersalne, sprzyjające zarówno kameralnym spotkaniom, przyjęciom weselnym, bankietom, imprezom okolicznościowym, studniówkom, obiadom rodzinnym jak i lunchom biznesowym czy też wykwintnym kolacjom.

W naszej ofercie znajduje się również organizacja przyjęć domowych, uroczystych obiadów oraz kolacji. Wystarczy kontakt z nami, a dostarczymy gotowe dania na miejsce i na czas. Proponujemy również Państwu usługi cateringowe - zapewniamy pełną obsługę Państwa przyjęć wyszukane dania oraz kelnerów obsługujących Państwa gości.

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i poważnie tak aby zadowolić Państwa i waszych gości. W sezonie letnim nasi Goście mogą również wypocząć na tarasie Restauracji. W tym czasie kulinarne doznania smakowe dodatkowo wzbogacane są doznaniami wizualno-słuchowymi wywodzącymi się z barwnie ukwieconego ogrodu oraz z zielonego i pełnego odgłosów natury otoczenia pobliskiej rzeki.

Poznaj nasze menu

Poznaj nasze menu